Edukacja w Tarnogrodzie

Edukacja w Tarnogrodzie

Ostatnie w tym roku kalendarzowym 2014r spotkanie edukacyjne.

W Tarnogrodzkiej Szkole Cukrzycy dnia 4 grudnia 2014r. odbyło się spotkanie edukacyjne . Wykład przygotowany przez Porozumienie Zielonogórskie Lekarzy pt: “Leczenie cukrzycy – dla kogo leki doustne”, poprowadziła dr Jolanta Mazurek z Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska w Tarnogrodzie.

Po wykładzie dr Roman Cichocki poinformował zebranych że Porozumienie Zielonogórskie Lekarzy w dniach 6 i 7 grudnia organizuje w Łodzi spotkanie dla lekarzy którzy prowadzą wykłady w Szkołach Cukrzycy w celu przekazania i pozyskania materiałów edukacyjnych przygotowanych przez Porozumienie Zielonogórskie Lekarzy . Na to spotkanie do Łodzi jedzie dr Jolanta Mazurek i dr Roman Cichocki.

Ci co uczestniczyli na obchodach w tamtym lub w tym roku mogli zobaczyć na jakim poziomie są to przygotowane wykłady. Chorzy na cukrzycę i nie tylko bardzo pozytywnie wypowiadają się na ten temat.

Następne spotkanie odbędzie się już 8 stycznia 2015 roku o godz 15:00 a wykład poprowadzi dr Grażyna Klenk – Jarząbek. Spotkanie odbędzie się w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury na które już dzisiaj zapraszamy.

Info i foto: Władysław Chodkiewicz

PS. Treść wykładu: wkrótce…