Grudniowe spotkanie Koła Nr 3 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Lublinie

Grudniowe spotkanie Koła Nr 3 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Lublinie
Od lewej stoją: Pani Elżbieta Sagan i Pan Grzegorz Popiołek. Mężczyzna trzyma bukiet róż, fot. Wiktoria Kwiecień

W dniu 4 grudnia 2023 r. o godzinie 16:00 w siedzibie LSS Społem w Lublinie przy ul. Wyszyńskiego 15, odbyło się comiesięczne spotkanie Członków Koła Nr 3 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Lublinie.

Gościem spotkania – po ponad półrocznej przerwie – ponownie był Pan Grzegorz Popiołek, Przedstawiciel firmy Abbott, który opowiedział Członkom Stowarzyszenia o nowościach w Systemie FreeStyle Libre 2, służącym do pomiaru poziomu cukru bez konieczności nakłuwania palców. Poprzednie spotkanie z Panem Grzegorzem, o którym pisaliśmy tutaj odbyło się w kwietniu 2023 r.

W spotkaniu uczestniczyło ok. 40 Członków Stowarzyszenia. Pan Grzegorz chętnie i wyczerpująco odpowiedział na wszystkie zadane pytania, dotyczące zaprezentowanego systemu.

Także tym razem, Członkowie Stowarzyszenia, posiadający kompatybilny z aplikacją telefon, mogli zgłosić chęć przetestowania działania sensora przez 14 dni.

W imieniu Członków i Sympatyków Koła oraz własnym, bardzo dziękuję wszystkim przybyłym na spotkanie i już dziś serdecznie zapraszam na kolejne, które odbędzie się w dniu 8 stycznia 2024 r. o godzinie 16:00 w siedzibie LSS Społem przy ul. Wyszyńskiego 15 w Lublinie.

Elżbieta Sagan, Prezes Koła nr 3 PSD w Lublinie.