Konkurs OneTouch Delica

Konkurs OneTouch Delica
Źródło: Sweetzone.pl 

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie! Wystarczy rozwiązać bardzo proste zadanie konkursowe i przesłać swoją odpowiedź. Jeden z pięciu zestawów OneTouch Delica, w skład którego wchodzi nakłuwacz OneTouch Delica i opakowanie zawierające 100 sztuk ostrzy OneTouch Delica może być Twój!

OTDelica_logo

Zadanie konkursowe: Policz nakłuwacze znajdujące się na konkursowym obrazku.

Wśród osób, które prześlą e-maila na adres redakcja@sweetzone.pl i podadzą prawidłową odpowiedź na zadanie konkursowe wylosujemy pięć osób, do których trafią zestawy OneTouch Delica. W skład każdego zestawu wchodzi nakłuwacz OneTouch Delica i opakowanie zawierające 100 sztuk ostrzy OneTouch Delica. Nagrody sponsoruje firma Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.

W e-mailu oprócz odpowiedzi należy podać dane do wysyłki, a także wkleić zgodę na przetwarzanie danych: “Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez organizatorów w celach związanych z konkursem (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”. Zgłoszenia bez pełnych danych i zgody nie będą brane pod uwagę.

Na odpowiedzi czekamy od 15 do 21 maja 2014 r.! Listę nagrodzonych osób opublikujemy do 24 maja 2014 r. Powodzenia!

obrazekkonkursowy

Nakłuwacz OneTouch Delica

Nakłuwacz OneTouch® Delica®. Stworzony z myślą o komfortowym przeprowadzaniu pomiarów stężenia glukozy we krwi. Zdaniem jednej na sześć osób nakłucie palca jest główną przyczyną rezygnacji z wykonywania samodzielnych pomiarów stężenia glukozy we krwi z powodu bólu towarzyszącego nakłuciu. Dlatego wprowadzono na rynek nakłuwacz OneTouch® Delica®, który został opracowany z myślą o komfortowym przeprowadzaniu pomiarów.

konkursNakOst

System sterujący Advanced Glide® – zapewnia precyzyjne prowadzenie ostrza
Nakłuwacz z siedmioma ustawieniami głębokości – zapewniają komfortowe nakłucie dopasowane do potrzeb każdego pacjenta
Precyzyjne ostrza 30G
Funkcja usuwania ostrza – nakłuwacz OneTouch® Delica® wyposażono w funkcję wysuwania ostrza, umożliwiającą bezpieczne usuwanie zużytych ostrzy
Stabilne i ciche działanie – umożliwia dyskretne nakłucie

Więcej informacji na stronie http://www.lifescan.pl