Kwietniowe spotkanie Koła Nr 3 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Lublinie

Kwietniowe spotkanie Koła Nr 3 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Lublinie

W dniu 3 kwietnia 2023 r. o godzinie 16:00 w siedzibie LSS Społem w Lublinie przy ul. Wyszyńskiego 15, odbyło się comiesięczne spotkanie Członków Koła Nr 3 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Lublinie.

Na spotkanie zaproszono Pana Grzegorza Popiołka, Przedstawiciela firmy Abbott, który opowiedział Członkom Stowarzyszenia o Systemie FreeStyle Libre 2, służącym do pomiaru poziomu cukru bez konieczności nakłuwania palców.

W spotkaniu uczestniczyło ponad 30 Członków Stowarzyszenia. Pan Grzegorz chętnie i wyczerpująco odpowiedział na wszystkie zadane pytania, dotyczące zaprezentowanego systemu. 12 Członków Stowarzyszenia, posiadających kompatybilny z aplikacją telefon, zdecydowało się osobiście przetestować działanie sensora przez 14 dni.

Szczegółowa fotorelacja ze spotkania została udostępniona w Biuletynie Informacyjnym niepelnosprawnilublin.pl w artykule pt.  “O systemie FreeStyle Libre 2 na cyklicznym spotkaniu Koła Nr 3 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Lublinie”. Zapraszam do lektury.

Członkowie Stowarzyszenia słuchający wykładu Pana Grzegorza Popiołka, fot. Wiktoria Kwiecień, niepelnosprawnilublin.pl

Foto dzięki uprzejmości obecnej na spotkaniu Pani Wiktorii Kwiecień – fotoreporterki Biuletynu Informacyjnego niepelnosprawnilublin.pl, prowadzonego przez Lubelskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmik Wojewódzki.

W imieniu Członków i Sympatyków Koła oraz własnym, bardzo dziękuję wszystkim przybyłym na spotkanie i już dziś serdecznie zapraszam na kolejne, które odbędzie się 8 maja 2023 r. o godzinie 16:00 w siedzibie LSS Społem przy ul. Wyszyńskiego 15 w Lublinie.

Elżbieta Sagan, Prezes Koła nr 3 PSD w Lublinie.