Marcowe spotkanie Koła Nr 3 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Lublinie

Marcowe spotkanie Koła Nr 3 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Lublinie

W dniu 6 marca 2023 r. o godzinie 16:00 w siedzibie LSS Społem w Lublinie przy ul. Wyszyńskiego 15, odbyło się comiesięczne spotkanie Członków Koła Nr 3 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Lublinie.

Na spotkanie zaproszono Panią Agnieszkę Betlej, Przedstawicielkę firmy Ascensia Diabetes, która opowiedziała Członkom Stowarzyszenia o podskórnym Systemie Ciągłego Monitorowania Glukozy (CGM) Eversense® E3.

W spotkaniu uczestniczyło pięćdziesięciu Członków Stowarzyszenia. Pani Agnieszka chętnie i wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie zadane pytania, dotyczące zaprezentowanego systemu Eversense E3.

Szczegółowa fotorelacja ze spotkania została udostępniona w Biuletynie Informacyjnym niepelnosprawnilublin.pl w artykule pt. “O systemie CGM Eversense na cyklicznym spotkaniu Koła Nr 3 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Lublinie”. Zapraszam do lektury.

Otwarcie spotkania i przywitanie zebranych przez Panią Elżbietę Sagan, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddział Wojewódzki w Lublinie, fot. Wiktoria Kwiecień, niepelnosprawnilublin.pl

Foto dzięki uprzejmości obecnej na spotkaniu Pani Wiktorii Kwiecień – fotoreporterki Biuletynu Informacyjnego niepelnosprawnilublin.pl, prowadzonego przez Lubelskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmik Wojewódzki.

W imieniu Członków i Sympatyków Koła oraz własnym, bardzo dziękuję wszystkim przybyłym na spotkanie i już dziś serdecznie zapraszam na kolejne, które odbędzie się 3 kwietnia 2023 r. o godzinie 16:00 w siedzibie LSS Społem przy ul. Wyszyńskiego 15 w Lublinie.

Elżbieta Sagan, Prezes Koła nr 3 PSD w Lublinie.