MedBiz – szybszy dostęp do lekarza specjalisty

MedBiz  – szybszy dostęp do lekarza specjalisty

Nowy medyczny portal informacyjny MedBiz.pl to miejsce w Internecie dedykowane wszystkim pacjentom w Polsce, którym długi czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty daje się we znaki. Rewolucyjnym pomysłem twórców portalu było umieszczenie przy każdej placówce opieki zdrowotnej danych dotyczących czasu oczekiwania na wizytę do lekarzy specjalistów. Do tych przydatnych informacji każdy z nas może bardzo szybko dotrzeć przy użyciu prostej wyszukiwarki, wybierając tylko interesujący nas region oraz specjalność lekarza.

Opcja błyskawicznego sprawdzania długości kolejki do specjalistów lub czasu oczekiwania na wybrane badanie diagnostyczne za pomocą jednego kliknięcia, bez potrzeby wychodzenia z domu, to nie tylko innowacja, ale przede wszystkim wielki komfort i oszczędność czasu. Dzięki MedBiz.pl pacjent błyskawicznie sprawdzi w jakiej placówce jest najkrótszy czas oczekiwania na poszczególne świadczenia medyczne. Często przecież się zdarza, że w jednym miejscu czeka się na wizytę na przykład pięć miesięcy lub dłużej, a w poradni w mieście obok tylko dwa miesiące albo wcale nie ma kolejki. Możliwość szybkiego uzyskania informacji gdzie najkrócej czeka się do lekarza specjalisty jest na wagę zdrowia.

Portal MedBiz.pl to wszechstronna baza aktualnych i praktycznych informacji na temat wszystkich polskich  publicznych i prywatnych placówek zdrowotnych (szpitali, gabinetów, poradni), które leczą pacjentów w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Przy każdej placówce medycznej podany jest jej adres, numery telefonów, mapka dojazdowa oraz wykaz świadczonych w niej usług. Korzystając z takiej bazy danych unikniesz niepotrzebnych telefonów czy podróży, które odbywałeś do tej pory jedynie w celu zdobycia tych informacji. Na stronie MedBiz umieszczone są również godziny przyjęć i dokonywania rejestracji pacjentów oraz lista niezbędnych przy badaniu dokumentów. Jest to największy tego typu portal informacyjny w Polsce, a internauci mogą korzystać z niego oczywiście bezpłatne. Serwis MedBiz podaje również informacje dotyczące wysokości limitu świadczeń na wybrane badanie w danym zakładzie opieki zdrowotnej, dzięki czemu zamiast wędrować z jednej placówki medycznej do drugiej, wiesz gdzie czego możesz się spodziewać.  Zobacz jak działa MedBiz. Sprawdź kolejkę do lekarza specjalisty.