Sierpniowe spotkanie Koła Nr 3 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Lublinie “Chronożywienie w leczeniu cukrzycy”

Sierpniowe spotkanie Koła Nr 3 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Lublinie “Chronożywienie w leczeniu cukrzycy”
Pani Elżbieta Sagan wręcza bukiet czerwonych róż Pani Ewelinie Stachel-Miedzianowskiej, fot. Wiktoria Kwiecień (niepelnosprawnilublin.pl)

W dniu 7 sierpnia 2023 r. o godzinie 16:00 w siedzibie LSS Społem w Lublinie przy ul. Wyszyńskiego 15, odbyło się comiesięczne spotkanie Członków Koła Nr 3 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Lublinie.

Na spotkanie zaproszono Panią Ewelinę Stachel-Miedzianowską, dietetyk kliniczną, psychodietetyka, technologa żywności i żywienia.

W spotkaniu uczestniczyło ponad 40 Członków Stowarzyszenia. Pani Ewelina chętnie i wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie zadane pytania.

Szczegółowa relacja ze spotkania została udostępniona w Biuletynie Informacyjnym niepelnosprawnilublin.pl w artykule pt. “Chronożywienie w leczeniu cukrzycy” na cyklicznym spotkaniu Koła Nr 3 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Lublinie . Zapraszam do lektury.

Foto dzięki uprzejmości obecnej na spotkaniu Pani Zofii Zatorskiej – Członkini Koła Nr 3 PSD.

W imieniu Członków i Sympatyków Koła oraz własnym, bardzo dziękuję wszystkim przybyłym na spotkanie i już dziś serdecznie zapraszam na kolejne, które odbędzie się 4 września 2023 r. o godzinie 16:00 w siedzibie LSS Społem przy ul. Wyszyńskiego 15 w Lublinie.

Elżbieta Sagan, Prezes Koła nr 3 PSD w Lublinie.