Styczeń 2024 – cykliczne spotkanie Koła Nr 3 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Lublinie

Styczeń 2024 –  cykliczne spotkanie Koła Nr 3 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Lublinie
Pani Elżbieta Sagan składa podziękowania Pani Dorocie Niewińśkiej-Skuzie, kobiety ściskają sobie dłonie, fot. Wiktoria Kwiecień

W dniu 8 stycznia 2024 r. o godzinie 16:00 w siedzibie LSS Społem w Lublinie przy ul. Wyszyńskiego 15, odbyło się pierwsze w Nowym 2024 Roku spotkanie Członków Koła Nr 3 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Lublinie.

Gościem spotkania była Pani Dorota Niewińska – Skuza, Przedstawiciel ds. żywienia medycznego, która zaprezentowała Członkom Stowarzyszenia żywność specjalnego przeznaczenia medycznego marki ActivLab pharma.

Osoby obecne na spotkaniu miały możliwość degustacji produktów z linii RecoMed: elektrolitów, koktajli odżywczych i kremów warzywnych na ciepło oraz przetestowania kremu łagodząco-regenerującego do pielęgnacji skóry i ciała RadioSkin.

W imieniu Członków i Sympatyków Koła oraz własnym, bardzo dziękuję wszystkim przybyłym na spotkanie i jeszcze raz składam najserdeczniejsze życzenia noworoczne: aby Nowy 2024 Rok był dobry i szczęśliwy; szalejmy, spełniajmy się i realizujmy marzenia, dbajmy o zdrowie, bądźmy świadomi, bądźmy razem! Rozmawiajmy, działajmy i wspierajmy się wzajemnie!

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie, które odbędzie się w dniu 5 lutego 2024 r. o godzinie 16:00 w siedzibie LSS Społem przy ul. Wyszyńskiego 15 w Lublinie.

Elżbieta Sagan, Prezes Koła nr 3 PSD w Lublinie.