Władysław Chodkiewicz – kandydat na burmistrza

Władysław Chodkiewicz – kandydat na burmistrza

3 października Władysław Chodkiewicz został zarejestrowany jako kandydat na burmistrza Tarnogrodu. Wystartuje z bezpartyjnego komitetu Polska Patriotyczna.

Władysław Chodkiewicz – kandydat na burmistrza

Władysław Chodkiewicz podkreśla, że będzie wspierał inicjatywy obywatelskie, będzie działał na rzecz ochrony zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonowania szpitala powiatowego i realizacji umowy dzierżawy szpitala przez spółkę Arion Szpitale. Podkreśla również, że istotna jest budowa obwodnicy Tarnogrodu, włączenie drogi wojewódzkiej nr 835 do autostrady A4 oraz podjecie tematu budowy farm wiatrowych w odległości 3 km od zabudowań.

– Znam ciężką pracę w rolnictwie i górnictwie. Wychowałem się na wsi i sam posiadam gospodarstwo. Jestem emerytem i nie kandyduję ze względu na pieniądze, ale po to, aby rozwiązywać ważne problemy dla mieszkańców miasta i gminy Tarnogród. Społecznie prowadzę od wielu lat Stowarzyszenie Diabetyków w Tarnogrodzie oraz czwartą kadencję jestem ławnikiem w Sądzie Rejonowym w Biłgoraju. Razem z żoną Anną prowadzę sklep elektryczny w Tarnogrodzie – mówi. Zaznacza, że za swoją działalność otrzymał wiele odznaczeń. Od wielu lat podejmuje tematy, które nurtują lokalną społeczność. – Będę dobrze służył społeczeństwu miasta i gminy Tarnogród – podkreśla.

 

Info: Gazeta Biłgorajska