Zapraszamy do udziału w konkursie!

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Do wygrania rowery trekkingowe i gadżety

Posiadasz glukometr OneTouch®SelectMini? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: 10 rowerów, 100 opakowań ostrzy i 500 etui na glukometr OneTouch®SelectMini?, a każdy uczestnik otrzymuje nagrodę gwarantowaną.

Jak zdobyć nagrody? Wystarczy zrobić zdjęcie, na którym pokażesz, jak aktywnie żyjesz z glukometrem OneTouch®SelectMini. Fotkę tę publikujesz między 1.03.2013 r. a 8.06.2013 r. na www.aktywniezcukrzyca.pl, a znajomych zachęcasz do głosowania!

A zatem:

  1. Żyj aktywnie
  2. Zrób zdjęcie
  3. Zgarniaj nagrody

Rowery otrzymują autorzy 10 najciekawszych zdjęć, wybranych przez jury spośród 30 fotek, które podczas trwania konkursu zdobędą najwięcej głosów. Do tego codziennie jedna osoba otrzymuje opakowanie ostrzy za zdjęcie, które w danym dniu zdobyło najwięcej głosów. Mało tego! Jeżeli puścisz wodze fantazji i wymyślisz hasło zachęcające do aktywności fizycznej, zainspirowane zdjęciami z galerii konkursu, dostaniesz fajne etui na glukometr OneTouch® SelectMini. Przy odrobinie szczęścia możesz zdobyć, każdą z wymienionych nagród. Organizatorzy konkursu zadbali przy tym o wszystkich – każdy uczestnik, który zgłosi zdjęcie, otrzyma nagrodę gwarantowaną w postaci praktycznej opaski. No to jak? Weź udział i wygrywaj.
Szczegóły i regulamin konkursu znajdziesz tutaj: www.aktywniezcukrzyca.pl

Do wygrania rowery trekkingowe i gadżety