Cukrzyca typu 1 u dzieci, młodzieży, dorosłych autorstwa Ragnara Hanasa – wydanie drugie

Cukrzyca typu 1 u dzieci, młodzieży, dorosłych autorstwa Ragnara Hanasa – wydanie drugie

DRUGIE
POSZERZONE,  ZAKTUALIZOWANE, UZUPEŁNIONE
POLSKIE WYDANIE
EDUKACYJNEGO BESTSELLERA

Cukrzyca typu 1 u dzieci, młodzieży, dorosłych
autorstwa Ragnara Hanasa


Konsultacja medyczna polskiego wydania
prof. dr hab. med. Przemysława Jarosz-Chobot


•    Doskonałe źródło wiedzy o cukrzycy wymagającej leczenia insuliną, w której wiadomości przedstawione są w sposób jasny, zwięzły i niezwykle interesujący;
•    Przejrzysty układ książki ułatwiający szybkie znalezienie odpowiedzi na nurtujące  
     czytelnika pytania;
•    Szczegółowe i złożone zagadnienia przekazane są w sposób przystępny i zrozumiały dla pacjentów w każdym wieku oraz ich rodzin.Ten podręcznik – nazywany „biblią edukacyjną o cukrzycy typu 1” – to wydawniczy ewenement na skalę światową.  Został przetłumaczony na kilkanaście języków i zyskał uznanie wielu międzynarodowych towarzystw i organizacji. Drugie polskie wydanie otrzymało rekomendacje Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii i Fundacji Edukacji Zdrowotnej.
W książce zawarta jest wiedza, którą łatwo zastosować w praktyce – w codziennym zarządzaniu cukrzycą. Autor – przedstawiając treści od prostych do coraz bardziej złożonych – pokazuje, krok po kroku, jak stać się ekspertem w dziedzinie swojej cukrzycy. Pomaga zrozumieć niuanse i meandry jej leczenia, i wskazuje sposoby na zapanowanie nad nią.
Druga polska edycja uwzględnia wszystkie aspekty życia z cukrzycą oraz najnowsze, zgodne z najbardziej aktualnym stanem wiedzy, doniesienia medyczne dotyczące leczenia tej choroby. Pompy insulinowe, analogi szybko i długo działające, aspekty psychologiczne i społeczne choroby – to tylko niektóre zagadnienia poruszane w tym wydaniu.
Książka ma 432strony, zawiera mnóstwo rysunków, rycin i ramek ułatwiających przyswojenie wiedzy o cukrzycy.Przesłanie tej książki sprowadza się do jednej, jakże znaczącej myśli:
To Ty panujesz nad cukrzycą, a nie ona nad Tobą!Aby zamówić książkę, należy wpłacić należną kwotę na poczcie lub w banku, wpisując następujące dane:
DIA-POL Sp. z o.o., ul. Kościuszki 14, 02-495 Warszawa
BG_ S.A. O/W-wa nr konta: 70 2030 0045 1110 0000 0110 9010
Tytułem: książka R. Hanasa
Prosimy o czytelne wpisywanie dokładnych danych do wysyłki. Odcinek docierający do naszego banku jest dla nas zamówieniem. Po jego otrzymaniu wysyłka książki realizowana jest w ciągu trzech dni roboczych.

Przesyłki realizowane po wpłaceniu na konto należnej kwoty:

1.    Przesyłka pocztowa, polecona – Cena: 50,40 zł (w tym 5% VAT) 10 zł koszt wysyłki, razem 60,40 zł
2.    Przesyłka kurierska – Cena 50,40 zł (w tym 5% VAT) 18 zł koszt wysyłki, razem 68,40 zł
3.    Przesyłka realizowana bez konieczności przedpłaty na konto – przesyłka pocztowa, za pobraniem ( należy zadzwonić pod numer tel. 22 662 11 07 i podać dane do wysyłki) – Cena: 50,40 zł (w tym 5% VA|T) 18 zł koszt wysyłki, razem 68,40 zł

Dodatkowe informacje pod nr tel. (22) 662 11 07.